Login    
  
image
AKTUALNOŚCI

Konkursy

  

W związku z zwiększoną zachorowalnością na grypę i infekcje grypopodobne wprowadza się całkowity zakaz odwiedzin w oddziałach szpitalnych. W sytuacjach szczególnych decyzje o zgodzie na odwiedziny podejmuje kierownik oddziału lub lekarz dyżurny.

Zakaz odwiedzin wprowadza się z dniem 26-02-2018 do odwołania.

  

W związku z zwiększoną zachorowalnością na grypę i infekcje grypopodobne wprowadza się ograniczenie odwiedzin do jednej osoby odwiedzającej do pacjneta.

Ograniczenie wprowadza sie z dniem 21-02-2018 do odwołania.

  

 

9 marca 2018 r. Wielkopolskie Centrum Onkologii wraz z Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej organizuje VI Wielkopolskie Sympozjum Onkologiczne (WSO) w Ostrowie Wielkopolskim w Forum Synagoga, ul. Raszkowska 21.

ULOTKA

Wyniki leczenia oraz przeżycia chorych są coraz lepsze, ale wciąż dalekie od oczekiwań. Zjawisko to związane jest ze zbyt późnym zgłaszaniem się chorych w zaawansowanym stadium choroby do leczenia onkologicznego. Postanowiliśmy poprawić tę sytuację wdrażając cykliczne spotkania naukowe poświęcone nowotworom o różnych lokalizacjach narządowych.

Sympozjum skierowane jest do lekarzy rodzinnych, pacjentów (program konferencji obejmuje sesję z udziałem organizacji Pacjentów) i mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Wstęp na konferencję jest bezpłatny po uprzednim zalogowaniu się na stronie internetowej Wydarzenia: www.onkologiaostrow.pl. 

  Read More...

 

  Read More...

Informuje się, że w dniu 15-01-2018 Przychodnia Specjalistyczna oraz Laboratorium są nieczynne, z wyjątkiem nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej czynnej od godz. 18:00

 

Dyrekcja ZZOZ

  

Ogłoszenie o przetargu pisemnym nieograniczonym na NABYCIE PRAWA DO SPÓŁDZIELCZEGO LOKATORSKIEGO LOKALU MIESZKALNEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM PRZY UL.PARTYZANCKIEJ 26C/7 O POWIERZCHNI 104,00 M 2 .

  Read More...

 

  Read More...

Page 9 of 21First   Previous   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Next   Last   

  

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering