Login    
  
image
AKTUALNOŚCI

 

  Read More...

Konferencja szkoleniowo - naukowa OSTRÓW WIELKOPOLSKI,  06 - 07 CZERWCA 2014 ROKU

  Read More...

Z inicjatywy Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego 23 stycznia 2014 roku w Ostrowskim Centrum Kultury  odbył się koncert dedykowany „Cichym Bohaterom Jankowa”, osobom, które ryzykując życie     i zdrowie spieszyły z pomocą poszkodowanym w pożarze w Jankowie Przygodzkim.

  Read More...

 Z przyjemnością informujemy, że w czwartek 19 grudnia 2013 r. uroczyście oddano do użytku nowy Oddział Kardiologiczny w Ostrowskim Szpitalu.

  Read More...


Coraz więcej młodych  mężczyzn  trafia do Poradni Urologicznej przy ostrowskim szpitalu z problemami związanymi z prostatą. Z danych placówki wynika, że na 7200 pacjentów, którzy  w ciągu roku szukają pomocy w placówce- aż 1500 to panowie  około 40 roku życia.

  Read More...

Dyrektor Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej  w Ostrowie otrzymał podziękowania od firmy Gaz-System S.A. za sprawną akcję ratunkową przerpowadzoną po wybuchu gazu w Jankowie Przygodzkim.

  Read More...

 

  Read More...

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż wycofanego z użytku sprzętu:

  Read More...

Dyrektor Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej  w Ostrowie otrzymał podziękowania od Ministra Zdrowia za sprawną akcję ratunkową przerpowadzoną po wybuchu gazu w Jankowie Przygodzkim.

  Read More...

Page 20 of 21First   Previous   12  13  14  15  16  17  18  19  [20]  21  Next   Last   

  

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering