image
Aktualności   Zaloguj
image
Szczegóły artykułu
[08-05-2013] II SPOTKANIE ORTOPEDÓW Z LEKARZAMI RODZINNYMI

 


II SPOTKANIE ORTOPEDÓW Z LEKARZAMI RODZINNYMI

 

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 7 czerwca 2013r. Wielkopolska Izba Lekarska Delegatura Ostrowsko – Krotoszyńska, Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim oraz Dyrekcja Szpitala wraz z Oddziałem Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu organizują II Spotkanie Ortopedów z Lekarzami Rodzinnymi.

Spotkanie poświęcone będzie najczęstszym problemom chirurgii urazowej i ortopedii z codziennej praktyki lekarza rodzinnego.
W tym roku przygotowaliśmy trzy sesje tematyczne, które poprowadzą zaproszeni goście: dr n. med. Piotr Czarnecki Katedra i Klinika Traumatologii, Ortopedii i Chirurgii Ręki UM w Poznaniu, lek. Leszek Michalak Centrum Medyczne HCP Oddział Urologiczny w Poznaniu, lek. Wiesław Skowroński Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu kierownik Oddziału Neurochirurgii oraz lekarze Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

Miejsce Konferencji: Pałac Bagatela w Czekanowie k/Ostrowa Wielkopolskiego
Rozpoczęcie Konferencji godz. 18.00
Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.
Prosimy o potwierdzenie przybycia na spotkanie do dnia 20 maja 2013 r. telefonicznie pod nr 62 59 51 256 lub na adres e-mail: ortopedia@szpital.osw.pl
Uczestnicy otrzymają certyfikaty oraz punkty edukacyjne

Zapraszamy do udziału
 


Napisany przez: pawelm
Data wysłania: 2013-05-08
Liczba wyświetleń: 662

Wróć
  
    Copyright 2009 by ZZOZ Ostrów Wielkopolski   
image