image
Aktualności   Zaloguj
image
Szczegóły artykułu
[25-02-2013] V Regionalne Spotkanie Neonatologiczne

 

V Regionalne Spotkanie Neonatologiczne
20 kwietnia 2013 r.
 
Uprzejmie informujemy, że dnia 20 kwietnia 2013r. w Sali Ostrowskiego Centrum Kultury przy ul. Wolności 2 odbędzie się konferencja neonatologiczna: V Regionalne Spotkanie Neonatologiczne. Konferencja rozpocznie się o godz. 8.30.
Jak co roku organizatorem spotkania neonatologicznego jest Wielkopolska Izba Lekarska Delegatura Ostrowsko – Krotoszyńska oraz Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim wraz z Oddziałem Neonatologicznym. Konferencja objęta jest honorowym patronatem Starosty Powiatowego oraz Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.
V Regionalne Spotkanie Neonatologiczne obejmuje swoim zasięgiem Południową Wielkopolskę oraz część Dolnego Śląska.
Zaproszenie do udziału w konferencji przyjęli Pan Profesor Janusz Gadzinowski- Kierownik Kliniki i Katedry Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, konsultant regionu Wielkopolski ds. neonatologii, Pan Profesor Jerzy Szczapa, Kierownik Kliniki Zakażeń Noworodka oraz Pani Profesor Marta Szymankiewicz – Bręborowicz.
Spodziewamy się gościć ok. 150 uczestników: lekarzy neonatologów i pediatrów oraz pielęgniarki neonatologiczne i położne.
 
 
 
 


Napisany przez: pawelm
Data wysłania: 2013-02-25
Liczba wyświetleń: 725

Wróć
  
    Copyright 2009 by ZZOZ Ostrów Wielkopolski   
image